Deze poeder- en latexvrije onderzoekshandschoenen zijn gemaakt van 100% nitrile en zeer geschikt voor dagelijks gebruik in horeca, voedingsmiddelenindustrie, pharmaceutische industrie, laboratoriums en in dokters-, tandarts- en verzorgingspraktijken. Zeer geschikt voor mensen met een latex allergie.
Deze poeder- en latexvrije onderzoekshandschoenen zijn gemaakt van 100% nitrile en zeer geschikt voor dagelijks gebruik in horeca, voedingsmiddelenindustrie, pharmaceutische industrie, laboratoriums en in dokters-, tandarts-, dierenarts- en verzorgingspraktijken. Zeer geschikt voor mensen met een latex allergie.
De medium multidispenser van roestvaststaal staat voor hygiëne en kwaliteit! Deze multidispenser is geschikt voor de uitgifte van diverse disposables zoals haarnetjes, petten, baardmaskers en schoenovertrekken. Zeer geschikt voor gebruik in de voedingsmiddelen- en farmaceutische industrie.
Deze extra grote wandhouder/dispenser van roestvaststaal staat voor hygiëne en kwaliteit! De dispenser is geschikt voor de uitgifte van bezoekersjassen en coveralls. Zeer geschikt voor gebruik in de farmaceutische en voedingsmiddelenindustrie.
Het voornaamste doel van de CMT bezoekersjassen is het buiten houden van stof, haren, vuil en bacteriën van buitenaf die de bezoeker met zich mee draagt.
Deze gesloten wandhouder/dispenser is geschikt voor het opbergen van 4 dozen onderzoekshandschoenen. O.a. latex, vinyl of nitril handschoenen kunnen in de wandhouder worden geplaatst. De duurzame, slijtvaste en stijlvolle RVS wandhouder kan op iedere gewenste locatie binnen de bedrijfsomgeving aan de wand worden bevestigd.
Deze Universele wandhouder/dispenser van roestvaststaal staat voor hygiëne en kwaliteit! De universele dispenser is geschikt voor de uitgifte van alle soorten disposables zoals haarnetjes (zowel wokkel als platte haarnetjes), baardmaskers, schoenovertrekken, bezoekersjassen, coveralls, etc. Zeer geschikt voor gebruik in de farmaceutische en voedingsmiddelenindustrie.